www.wjc2008.bydgoszcz.pl

Turystyka i czas wolny

Hotel Elbląg
Hotel Elbląg - https:

Nocleg możemy poszukać i zarezerwować przez stronę internetową, która pomoże nam wyszukać odpowiedni hotel. Elbląg to miasto pełne zabytków. Warto wśród nich wymienić chociażby Stare Miasto, Bramę Targową, Kościół św. Mikołaja, czy Centrum Sztuki Galerię EL, która mieści się w podominikańskim kościele zbudowanym w XIII wieku.

http://www.hotelmlyn.com.pl/, hotel elbląg : https:

Restauracja Karpacz
Restauracja Karpacz - https:

Serdecznie zapraszamy gości, którzy szukają lokalu z tradycyjną kuchnią polską w Karkonoszach. Restauracja mieści się w Karpaczu, z tarasu rozpościera się widok na Rudawy Janowickie. Nasi szefowie kuchni serwują Państwu pyszne śniadania, sycące dania mięsne i wegetariańskie. W menu mamy także kawy oraz desery.

obiady, w, karpaczu, restauracja karpacz : https:

Spływ kajakowy Bieszczady
Spływ kajakowy Bieszczady - https:

Chcesz wyrwać się na weekend z miasta, ale jednocześnie marzysz o aktywnym wypoczynku? Zorganizuj z nami spływ kajakowy w Bieszczadach! Wynajmujemy sprzęt oraz pontony, dzięki którym możesz poznać okolicę z zupełnie innej perspektywy. Proponujemy zarówno wycieczki rekreacyjne dla rodzin, jak i ekstremalne.

wynajem, kajaków, i, pontonów, spływ kajakowy bieszczady : https:

Karpacz noclegi z psem
Karpacz noclegi z psem - https:

Dzięki przyjaznej ofercie naszej willi, noclegi z psem w Karpaczu nie będą dłużej stanowiły problemu dla tych, którzy nie wyobrażają sobie wyjechać na urlop bez ukochanego pupila. Na odwiedzające nas czworonogi czekają komplety misek oraz kocyki. Ośrodek prowadzi także wynajem kojców i klatek kennelowych. Willa stanowi idealną bazę wypadową dla turystów poszukujących szlaków wycieczkowych, które są przyjazne zwierzętom.

wypad, w, góry, z, czworonogiem, karpacz noclegi z psem : https:

Copyrights by www.wjc2008.bydgoszcz.pl - 2023